Trzyszybowa stolarka okienna

Wysokość mieszkań 2,65 m

Izolacja akustyczna stropu

Cichobieżne windy

Balustrady ze stali nierdzewnej

Indywidualne podziemne garaże

Wideodomofony i monitoring

Komórki lokatorskie

Trzyszybowa stolarka okienna


Każdy z apartamentów zostanie wyposażony w energooszczędne okna z pakietem trzyszybowym. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej stolarki jesteśmy w stanie zapewnić ograniczenie strat ciepła, znakomite parametry użytkowe, wygodę oraz lepszą izolację akustyczną.

Wysokość mieszkań& Izolacja akustyczna stropu


Z myślą o komforcie przyszłych lokatorów wszystkie mieszkania mają podwyższoną wysokość do 265 cm, a stropy posiadają izolację akustyczną wykonaną z wełny mineralnej. Ściany wewnętrzne we wszystkich mieszkaniach będą wykończone tynkiem gipsowym, który reguluje mikroklimat, posiada dobrą izolacyjność termiczną oraz ma gładką strukturę co znacząco wpływa na koszt wykończenia ścian i sufitów mieszkania.

Cichobieżne windy


Komunikację pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami zapewnią nowoczesne, cichobieżne, energooszczędne windy wyposażone w system odzyskiwania energii oraz najnowsze technologie zapewniające maksymalny poziom bezpieczeństwa i niski koszt utrzymania.

Balkony i tarasy


Mieszkania na parterze zostały wyposażone w przestronne tarasy o powierzchni do 65 m2, a w lokalach na pozostałych kondygnacjach zaprojektowaliśmy balkony o powierzchni nawet do 35 m2 z balustradą ze stali nierdzewnej z eleganckim przeszkleniem i posadzką wykończoną nawierzchnią ceramiczną. Część mieszkań posiada widok na cztery strony świata, co zostaje zapewnione przez zaprojektowanie dwóch balkonów w jednym mieszkaniu. W sam raz aby zacząć dzień wschodem słońca, a zakończyć kolacją przy pięknym zachodzie.

Garaże podziemne& Parking


W kondygnacji podziemnej powstanie 22 indywidualnych garaży wyposażonych w automatyczną bramę otwieraną zdalnie na pilota. Na terenie Osiedla Parkowa zaprojektowanych zostało również 61 naziemnych miejsc parkingowych, co rozwiązuje problemy z parkowaniem.

Bezpieczeństwo


Zagwarantuje dyskretne ogrodzenie, kontrola wjazdu na teren osiedla za pomocą automatycznego szlabanu umiejscowionego przy wjeździe, monitoring najważniejszych punktów osiedla (m.in. parking i plac zabaw), wideodomofony i drzwi antywłamaniowe.

Komórki lokatorskie


Znacząco zwiększą użyteczność każdego apartamentu. Stanowią idealne miejsce do bezpiecznego przechowania rowerów, zimowych zapasów bądź rzeczy nieużywanych. Zlokalizowane w kondygnacji podziemnej w ilości odpowiadającej liczbie mieszkań (36).

© 2024 Firma ZalewskiInformacje zawarte na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.