O inwestycji

Osiedle Parkowa to kameralna inwestycja łącząca świetną lokalizację, nowoczesną architekturę, bezpieczeństwo i zastosowanie najlepszej jakości materiałów budowlanych. Inwestycję tworzą cztery niewielkie, 5-kondygnacyjne apartamentowce, w których łącznie znajdować się będzie 96 apartamentów. Najwyższy poziom komfortu, spokoju i bezpieczeństwa zagwarantuje mieszkańcom: dyskretne ogrodzenie, monitoring, videodomofony oraz kontrola wjazdu na teren osiedla za pomocą automatycznego szlabanu umiejscowionego przy wjeździe.

W drugim (B) etapie inwestycji powstanie budynek 2-klatkowy (24 mieszkania) z 9 indywidualnymi garażami w podziemnej hali garażowej oraz komórkami lokatorskimi, a w trzecim (C) etapie powstanie budynek 3-klatkowy (36 mieszkań) z 12 indywidualnymi garażami. Budynki posiadają nowoczesne i funkcjonalne apartamenty o zróżnicowanym metrażu – dwupokojowe od 34 m2 do czteropokojowych 78 m2. Każde mieszkanie posiada przestronny taras lub balkon z balustradą ze stali nierdzewnej z eleganckim przeszkleniem. Istotnym elementem każdego mieszkania jest zastosowanie energooszczędnej trzyszybowej stolarki okiennej oraz izolacji akustycznej stropu, dzięki czemu mieszkańcy będą mogli cieszyć się ciszą, spokojem i niskim kosztem utrzymania mieszkania. Funkcjonalny układ pomieszczeń oraz ich ponadstandardowa wysokość – wynosząca 2,65 m – pozwala na swobodną aranżację przestrzeni. Dbając o komfort naszych Mieszkańców, zaprojektowaliśmy w budynkach cichobieżne windy łączące poziom garaży z III piętrem, a z myślą o najmłodszych mieszkańcach na terenie Osiedla Parkowa powstanie atrakcyjny plac zabaw.

Budowa etapu B inwestycji zakończy się do sierpnia 2020 r.

Budowa etapu C inwestycji zakończy się do czerwca 2021 r.

Kliknij tutaj aby przeczytać więcej o inwestycji

114


Miejsc parkingowych

96


Apartamentów

90000


m2 parku

© 2024 Firma ZalewskiInformacje zawarte na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.